miesozerny.pl

jakie mieso na bitki wolowe

jakie mieso na bitki wolowe

Wysokie ciśnienie krwi naturalne alternatywy może pomóc!

Wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie) jest niebezpieczną chorobą, która może prowadzić do udaru mózgu = powiększonego serca, zastoinowej niewydolności serca, nerek i uszkodzenia oczu, miażdżycy twardnienie tętnic i przedwczesnej śmierci.

Według ostatniego raportu opublikowanego w New England Journal of Medicine 16.000 dorosłych badanych w wieku powyżej 24 lat, prawie 30 procent miało ciśnienie krwi co najmniej 140/90, a ponad jedna trzecia z nich nie zdaje sobie sprawy z ich stanu.prace żelbetowe szczecin

Ciśnienie krwi odnosi się do siły krwi na ściany naczyń krwionośnych, jak dostarczyć krew z serca do pozostałej części organizmu. Normalnych, zdrowych ciśnienie mieści się w zakresie od około 110/80 do tak wysokiego jak 140/90. Im wyższa liczba oznacza ciśnienie skurczowe, czyli skurcze serca. Drugi numer, ciśnienie rozkurczowe, mierzy spoczywa między uderzeniami serca. Oto kategorie należy wziąć pod uwagę przy ocenie ciśnienie krwi:

Normalny – Mniej niż 140/90

Borderline – 141/91 do 159/94

Wysoka – 160/95 lub więcej

Co powoduje wysokie ciśnienie krwi?

Chociaż nadal istnieją pytania o korzeniach samoistnym nadciśnieniem tętniczym, wielu badaczy wymienić dwóch sprawców: typowej amerykańskiej diety i stylu życia czynników. Oto 9 najważniejszych czynników, które mogą przyczynić się do tego potencjalnie śmiertelnego schorzenia:

1. wysoka tłuszczu, dieta bogata w sód. , , Co ciekawe, wegetarianie, którzy normalnie jedzą niskotłuszczowe, dieta o niskiej zawartości sodu mają głęboko mniejszą częstość występowania nadciśnienia tętniczego niż nie-wegetarian.

2. Tłuszcz nierównowaga. , depilacja laserowa gdynia, Zbyt dużo tłuszczów nasyconych w diecie. Musimy bardziej niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które pomogą oczyścić system tłuszczach stałych.

3.
Wpis zawdzięczamy