miesozerny.pl

wegetarianizm dla poczatkujacych

wegetarianizm dla poczatkujacych

Modern Day Lifestyle – toksyczny Wasteland

telefony komórkowe, urządzenia wysokiej technologii, fast food, mikrofale, tworzywa sztuczne … To tylko kilka z wielu nowoczesnych udogodnień dzień cywilizacyjnych, których używamy na co dzień. Nasze życie http://firanyzaslony.warszawa.pl zmieniło się radykalnie w ciągu ostatnich 100 lat.serwis opon tychy Nauka i technologia wyprzedza w taki sposób, aby były w stanie stworzyć niesamowite produkty, które wzbogaciły nasze życie na wiele pożytecznych sposobów.

Ale wszystkie te postępy i udogodnienia nie przychodzi bez kosztów. W związku z postępem technologicznym, od czasów rewolucji przemysłowej, przemysł nadal wlać niebezpiecznych chemikaliów i zanieczyszczeń do naszych dróg wodnych, gleby i do powietrza, którym oddychamy. Nauka stale odkryta tańsze i lepsze sposoby tworzenia materiałów syntetycznych, które naśladują, co mogliśmy dostać się z naturą.

Jesteśmy otoczeni przez setki tysięcy nowych materiałów syntetycznych, z których wiele jest silnie toksyczny. Znaczna część naszej wody, żywności i powietrze jest zanieczyszczone przez substancje chemiczne, które nie ulegają biodegradacji lub trwać wiele lat, aby rozbić. Każdego dnia jesteśmy narażeni na tysiące toksyn, które powoli gromadzą się w naszym organizmie.

Przerażające jest to, że nie mamy do pracy w fabryce czy żyją obok wysypiska być narażone na działanie tych toksyn. Dostajemy narażeni na tysiące toksyn codziennie w naszych własnych domach i po prostu przechodząc o naszych nowoczesnych codziennym życiu.

Wiele substancji chemicznych są spożywane przez nasze pojemniki do żywności i żywności. Pestycydy stały się podstawą dla współczesnego rolnika. Są one nieustannie rozpyla się na naszej ziemi, a następnie zrobić to do naszego zaopatrzenia w żywność. Pestycydy mogą obijać się w naszym środowisku od dziesięcioleci.
Wpis zawdzięczamy