miesozerny.pl

Gotowanie i piwo. Tylko tyle i aż tyle.

Zrzucanie paru kilogramów cd.

Marzec 8th, 2015

Waga: 88kg

Podoba mi się to, że godzina aktywności dziennie i przerobienie diety daje takie rezultaty. Czuję, że mógłbym nawet przyspieszyć ten proces, ale boję się, że mógłbym doprowadzić po raz kolejny do „zmęczenia materiału” i powrotu do złych nawyków.
Dzisiaj słów kilka o ingressie. Jest to program/gra z androida, wykorzystująca gps. Mamy dwie frakcje, które zwalczają się wzajemnie. Są portale, umiejscowione w znaczących miejscach – np. posąg, kościół, rzeźba, jakiś charakterystyczny element krajobrazu. Portale można hackować – wtedy zdobywamy ekwipunek, można je atakować, dozbrajać, ładować i parę innych. Połączone portale dają obszar, który zwiększa stan posiadania danej frakcji. To tak bardzo w skrócie – gra jest rozbudowana, mamy misje, bonusy, poziomy doświadczenia, ekwipunek.
Dlaczego piszę o ingressie. Przez chwilę bardzo dobrze łączyło mi się codzienne spacery z pogrywaniem. Niestety po jakimś czasie ingress stał się zbyt wymagający. Godzinny spacer przeciągał się do 1,5-2h z powodu ciągłych postojów pod danymi portalami. „A to jeszcze podejdę ten kilometr żeby zdobyć parę pocisków, jeszcze jeden portal, jeszcze jedno pole”. Gra jest intensywna i niestety w moim przypadku psuje plan spacerowy. Zdecydowanie lepiej chodzić dla samej przyjemności chodzenia a gdy już chcemy ingressować to ingressujemy. I tylko to.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*