miesozerny.pl

dieta dla wegetarian jadlospis

dieta dla wegetarian jadlospis

Opieki zdrowotnej Debata – co media nie powiedzieć,

Debata opieki zdrowotnej jest gorącym tematem politycznym w tej chwili w Stanach Zjednoczonych. Niektórzy mówią, że musimy mieć opiekę zdrowotną za darmo dostępne dla wszystkich, ponieważ opieka medyczna jest zbyt drogie dla większości ludzi. Poważna choroba może spowodować bankructwo. Inni mówią, że nie możemy sobie pozwolić opieki zdrowotnej jako naród, a obecna mandatów opieki zdrowotnej ustawy, który wszyscy wykupić ubezpieczenie, czy chcemy czy nie, więc zabierając naszą wolność wyboru.

Obie strony mają pewne zalety. Musimy zmienić. Ale są też inne kwestie, które wpływają na jakość naszego i wydatki, które są rzadko omawiane przez media iw debatach opieki zdrowotnej.

Na przykład, standard zabiegów medycznych oferowanych w USA jest alopatia, co daje trzy opcje: Testy diagnostyczne, leki i chirurgii. Są jedynymi opcjami. Czasami są to oszczędności życia, zwłaszcza w urazami. alopatia świeci w heroicznych, ratujących życie procedur.

Ale dzisiaj, większość naszych chorób są przewlekłe choroby, takie jak cukrzyca, choroby serca i stawów. Warunki te nie odejdzie z pigułki lub zabiegu. Najlepszym nasi lekarze mogą zrobić to zarządzać choroby za pomocą leków. Tak naprawdę nie leczyć, po prostu zarządzać objawy, dzięki czemu możemy uzyskać poprzez. Często nasza jakość życia zmniejsza się, a my możemy mieć skutki uboczne leku, co prowadzi do większej liczby leków, aby radzić sobie ze skutkami ubocznymi!

Obecna ustawa nakazuje opieki zdrowotnej leczenia alopatycznego. Ale co z medycyny alternatywnej? Istnieje wiele sposobów leczenia ciała oprócz leków i chirurgii: ziołolecznictwa, chiropraktyka, medycyna energetyczna, Homeopathics, witamina terapii, akupunktura, medycyna naturalna, masażu, hipnoza, terapia dietetyczna, mind- uzdrawiania ciała, esencje kwiatowe, i wiele innych.

Wpis zawdzięczamy