miesozerny.pl

jakie mieso na bitki wieprzowe

jakie mieso na bitki wieprzowe

Nowoczesne Hummingbird Podajniki, historia i wybierając jedną For Today

Ważne suplement diety

Kolibry podajniki dozowania płynów, nie nasiona. Podstawą diety kolibra składa się z owadów i pająków. Płyn w podajniku jest bardziej jak „racji bezpieczeństwa” w swoich ptaków. W trakcie typowego dnia kolibry będzie zbierać nektar z około 100 różnych kwiatów.czytaj więcej na naszej stronie Unikają kwiaty z nektaru zawierającego mniej niż 25% cukru.

Historia karmników

Nikt nie wie na pewno, ile osób zostało stara się przyciągnąć kolibry do swoich ogrodów. Być może tak długo, jak ludzkość miała uznanie dla urody. Kolibry zdecydowanie już od dłuższego czasu. Skamieniałe kolibrów pozostaje niedawno znaleziono w Niemczech sięgają 30.000.000 lat! Dzisiaj, kolibry istnieć tylko w nowym świecie. Z ich błyskawicznie i klejnot jak opalizujących piór są zawsze zrobione wyobraźnię człowieka. Jedną z tajemniczych geoglyphs (ogromne zdjęcia wpisały się w muł na równinie Nazca w Peru), jest koliber. Tak ogromna, że ??jest widoczna tylko z powietrza, to koliber sięga 200BC -600AD i jest z pewnością największym koliber na świecie.

Pierwszy komercyjny Podajnik Hummingbird został wprowadzony w 1950 roku przez Audubon Novelty Company of Medina, Nowy Jork. To był rodzaj szklanej rurki podajnika i od razu stał się popularny w USA Został zaprojektowany przez Laurence J. Webster Bostonu, jako prezent dla żony, który przeczytałem artykuł w 1928 wydaniu magazynu National Geographic. Historia wspomniano, że można było karmić kolibry z małej szklanej butli. Webster zaprojektowane podajnik i miał on wyprodukowany przez Glassblower w MIT. W sierpniu 1947 roku wydanie magazynu National Geographic opisywany artykuł Harold Edgerton, który za pomocą swojego nowo wynaleziony błysk stroboskopowy, sfotografowany kolibry na podajnik Webstera.
Wpis zawdzięczamy aby przejść na stronę kliknij tutaj.