miesozerny.pl

wegetarianizm dla sportowcow

Fiber jest potrzebne, aby pomóc przenieść odpadów poprzez ciało, więc mogą być wyeliminowane. Eliminacja jest ważna, a to pozwala zmniejszyć ryzyko raka okrężnicy.

Wiele produktów mięsnych stwierdzono, że zawiera pasożytów i bakterii. To nie było tak dawno temu, że choroba szalonych krów na pierwszych stronach gazet na całym świecie.jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy-warszawa-ursynow/ Kto nie słyszał o pryszczycy? Są jakieś straszne rzeczy do twarzy dla zjadacza mięsa, nawet jeśli ryzyko jest dotknięte nimi jest niewielka.

Nie zapominajmy o korzyści dla środowiska naturalnego, które prowadzi wegetariański styl życia obejmuje. To ma trzy lub więcej razy tyle wody, produktów zwierzęcych być niż w przypadku produktów na bazie roślin. To jest sam i biorąc pod uwagę, że niektóre części świata stoją w obliczu niedoboru wody ogromne oszczędności wody, nie ma lepszego czasu, aby zacząć oszczędności wody. Więcej żywności na bazie roślin mogą być produkowane, karmienie więcej ludzi. To dlatego, że tylko dla jednego funta wołowiny być produkowane, należy stosować szesnaście funtów ziaren. To szesnaście funtów roślin jadalnych, które mogą być przesyłane do kraju trzeciego świata nie karmić głodujących ludzi. Mamy również zapisać drzewa, by ich nie wycinanie dla bydła pastwisk .

Jeśli wszystkie te rzeczy nie były wystarczającym powodem, aby stać się wegetarianinem, nie ma oszczędności finansowe nim. Bycie wegetarianinem jest nawet dobre dla Twojej kieszeni. koszty opieki zdrowotnej będzie spadać, ponieważ będzie się lepszym zdrowiem fizycznym i psychicznym. Spróbuj kupić owoce i warzywa w sezonie, gdy są świeże i obfite i będzie kosztować mniej też.

Istnieje wiele powodów, aby zostać wegetarianinem i były to tylko kilka. Można zobaczyć, jakie zmiany do tego rodzaju stylu życia mogą produkować i jak może pomóc skorzystają nie tylko siebie, ale inni również.

Wpis zawdzięczamy