miesozerny.pl

jakie mieso dla ryb akwariowych

jakie mieso dla ryb akwariowych Na przykład, DDT, która została zakazana w 1970 roku, nadal można znaleźć w żywności, takich jak nasze produkty mleczarskie.

Te pestycydy nie tylko nie rozkładają się w środowisku, nie rozbić w naszych ciałach. Są one przechowywane w naszych tkanek tłuszczowych i tkanek tłuszczu zwierzęcego. Więc kurczak, wołowina i wieprzowina jemy dostarcza nam jeszcze więcej toksyn. (Większość zwierząt otrzymują również wiele innych substancji chemicznych, takich jak antybiotyki w czasie są one podniesione.) I nie zapomnij nasze mózgi są około 60% lipidów materiału (tłuszcz), dzięki czemu toksyny w naszym organizmie wpływają na nas psychicznie, jak również fizycznie.czytaj więcej na naszej stronie

Nasze nowoczesne przetworzonej żywności mają tyle dodaje się do nich. Te dodatki do żywności zawierają konserwantów, środków wybielających, emulgatory, środki teksturujące, środki nawilżające i środki dojrzewania. I przerażające wciąż wiele z tych dodatków są wykonane z ropy naftowej lub smoły węglowej!

Mamy również spożywać toksyn przez wodę, którą pijemy. Prawie wszystko, rozpyla się na naszej ziemi lub w powietrzu kończy się w zaopatrzeniu w wodę. Miejskie oczyszczalnie ścieków nie detoksykacji wody z większości zanieczyszczeń chemicznych. W rzeczywistości dodają chemikalia, takie jak chlor, by zabić bakterie i pasożyty niebezpieczne, ale które również tworzą toksyny dla naszego organizmu.

Mamy oddychać toksyn z powietrza. Rozpuszczalniki są wszędzie. W 1993 roku sam bardziej niż 1672127735 funtów toksycznych chemikaliów były uwalniane do powietrza, którym oddychamy. (EPA – Inventory Toxic Wydanie 1993) są stosowane w prawie wszystkich produktów czyszczących oraz w materiałach używamy na co dzień. Formaldehyd można znaleźć w materiałach budowlanych, dywany, zasłony, a nawet makijażu (kosmetyki).

Można nawet wchłonąć wszystkich tych toksyn przez skórę.
Wpis zawdzięczamy www.detektywitrojmiasto.pl