miesozerny.pl

jakie mieso na obiad wielkanocny

jakie mieso na obiad wielkanocny

Śmieci:

Tworzywa sztuczne stanowią poważne zagrożenie, że foki muszą radzić sobie z jak to nie ulegają biodegradacji. Ludzie zwolnić plastikową śmieci do oceanów codziennie, czy worek foliowy przypadkowo pozostawione na plaży, które następnie pobiera skokowej do morza lub śmieci jest zrzucana do oceanu. Foki są dociekliwi i zaplątać w gruz z tworzyw sztucznych, czy liny, sieci rybackich lub opakowania z tworzyw sztucznych, coraz to owinięty wokół ich szyi, który może je udusić i / lub spowodować ich zagłodzić.publikacje punktowane Splątanie nie jest szybka śmierć jest powolne i bolesne – i może zostać uniemożliwione. Uszczelki często jedzą zbyt tworzyw sztucznych, myśląc, że to żywność i wzrost uszczelnień mających połknięte haczyki rybackie jest coraz większym problemem.

Dzięki Seal sanktuariów w całej Wielkiej Brytanii w tym Cornish Seal Sanctuary i Oban Sea Life Sanctuary wielu uszczelek rannych, zwłaszcza młodych, mogą być uratowane, zrehabilitowany, a następnie wypuszczane na wolność.

jakie mieso na obiad wielkanocny

Wraz z ratowania fok sanktuaria są również w stanie wychowywać dzieci i dorosłych o niebezpieczeństwach, że foki twarz – Choć jako osoba fizyczna nie ma zbyt wiele, że można zrobić z zanieczyszczeniami pochodzącymi z przemysłu i przełowienia możesz pomóc utrzymać nasze plaże czyste i zapobiegają uszczelnienia przed uduszona.

Aby wspomóc te groźby wobec fok, odwiedź Oban Fokarium, gdzie można kupić Fokarium Oban kuponów.

Wpis zawdzięczamy