miesozerny.pl

jakie mieso zrobic na imieniny

Owady te mogą stać się w pułapce w podajniku, zanieczyszczając nektar.

The National Audubon Society zaleca czyszczenia podajnika raz w tygodniu. Do czyszczenia stosować dozownik ¼ szklanka białego octu na 1 szklankę wody. Po czyszczeniu opłukać podajnika 3 razy świeżym water.Placement swojej podajnika

Gdzie powiesić swoją podajnik jest prawie tak samo ważna jak podajnik, który wybrać. Oto kilka wskazówek na temat umieszczenia podajnika koliber.

Umieść podajnik gdzie zostanie zauważony przez kolibry i będą łatwo dostępne dla nich. Nie obawiać się, jeśli ptaki nie pojawiają się natychmiast. Kolibry są bardzo ciekawskie. Będą go znaleźć.

Jeśli to możliwe, nie należy umieścić podajnik blisko okna. Mogą one zranić lecąc do szkła. Jeśli nie masz innego wyjścia, umieścić zdjęcia lub naklejek, większych ptaków na okno, aby zapobiec kolibry się zbyt blisko.

Zdecydowanie umieścić podajnik, gdzie można je zobaczyć. Wybryki tych małych cudów natury są lepsze niż wszystko będzie można zobaczyć w telewizji kablowej – chyba że oglądając program o kolibry.

W przypadku wymiany starego podajnik na nowy zostawić stary pusty wiszące obok nowego podajnika na pewien czas, aż kolibry rozpozna go jako nowego źródła pożywienia.

Wpis zawdzięczamy